Kalendarz zajęć (Zdrofit Wilanów Rzeczypospolitej)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 17 do 23-02-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:15  
55 min

ROWERY S

Edyta M.

 
55 min

ROWERY S

Edyta M.

55 min

ROWERY S

Edyta M.

   
08:00  
25 min

30' TABATA

Kamila N.

 
25 min

30' BRZUCH

Kamila N.

25 min

30' BRZUCH

Natalia Łu.

   
 
55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Kamil Wr.

 
08:30
55 min

TBC

Natalia Łu.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Kamila N.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Marta K.

55 min

TBC

Kamila N.

55 min

SHAPE

Natalia Łu.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Marta K.

 
09:00  
55 min

ZUMBA

Michał K.

55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Natallia P.

ZASTĘPSTWO

55 min

JOGA

Kamil Wr.

 
55 min

POWER BAR

Iwona B.

 
09:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Łu.

55 min

TBC

Kamila N.

55 min

TBC

Marta K.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Kamila N.

55 min

PILATES

Natalia Łu.

55 min

PILATES

Marta K.

25 min

30' TABATA

Magda Kr.

10:00
55 min

FIT 9 M

Kasia S.

55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

55 min

FIT 9 M

Marta G.

55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

   
25 min

30' BRZUCH

Magda Kr.

10:15          
55 min

ROWERY S

Iwona B.

55 min

ROWERY T

Adam St.

10:30          
55 min

TBC

Marta K.

55 min

POWER BAR

Magda Kr.

11:00
55 min

DLA MAM

Kasia S.

 
55 min

DLA MAM

Marta G.

 
55 min

DLA MAM

Klaudia Sg.

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

 
11:15          
55 min

ROWERY S

Magda P.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY T

Adam St.

11:30          
55 min

BRZUCH+STRETCH

Marta K.

55 min

STRETCHING

Magda Kr.

17:00  
25 min

30' POŚLADKI

Kamila N.

     
55 min

ZUMBA

Kasia J.

 
17:30
55 min

SHAPE

Natalia Łu.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Kamila N.

55 min

TABATA TRAINING

Adrian C.

 
55 min

TBC

Klaudia Sg.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

SALSATION

Arek S.

18:00
55 min

JOGA

Natallia P.

55 min

TBC

Agnieszka Bs.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Marta K.

55 min

ZUMBA

Michał K.

55 min

FIT BALL

Kasia J.

55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Anatolij Cz.

18:30
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Natalia Łu.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila N.

55 min

TBC

Adrian C.

55 min

TBC

Kamila N.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Klaudia Sg.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POWER BAR

Weronika B.

19:00
55 min

TABATA BRZUCH

Kamila S.

55 min

PUPOMANIA

Agnieszka Bs.

ZASTĘPSTWO

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

55 min

SHAPE

Marta K.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia J.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Kasia J.

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

19:15
55 min

ROWERY S

Iwona B.

55 min

ROWERY S

Edyta M.

55 min

ROWERY

Magda P.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY

Iwona B.

     
19:30
55 min

ZUMBA

Arek S.

55 min

ZUMBA

Jhonnatan S.

 
55 min

INTERWAŁ

Kamila N.

55 min

POWER BAR

Klaudia Sg.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Weronika B.

     
55 min

ROWERY S

Magda P.

ZASTĘPSTWO

 
20:00
55 min

POWER BAR

Kamila S.

55 min

TABATA TRAINING

Agnieszka Bs.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

LATINO

Magda Ksz.

ZASTĘPSTWO

55 min

BRZUCH+STRETCH

Kasia J.

   
20:15
55 min

ROWERY S

Iwona B.

55 min

ROWERY S

Edyta M.

55 min

ROWERY

Magda P.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY

Iwona B.

     
20:30
55 min

PILATES

Natalia Łu.

 
55 min

POWER BAR

Weronika B.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila N.

55 min

TABATA TRAINING

Klaudia Sg.

 
55 min

STRETCHING

Weronika B.

 
55 min

ZUMBA

Arek S.

     
21:00
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Kamila S.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Bs.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

STRETCHING

Magda Ksz.

ZASTĘPSTWO

     
21:30    
55 min

BRZUCH+STRETCH

Weronika B.

 
25 min

30' POŚLADKI

Klaudia Sg.

   
55 min

SALSATION

Arek S.

 
← →