Kalendarz zajęć (Zdrofit Wilanów Rzeczypospolitej)

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 24 do 30-06-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30        
55 min

TABATA TRAINING

Natalia Łu.

   
08:00  
25 min

30' TABATA

Kamila N.

 
25 min

30' BRZUCH

Kamila N.

     
 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

08:30
55 min

TBC

Natalia Łu.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Kamila N.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Marta K.

55 min

TBC

Kamila N.

55 min

SHAPE

Natalia Łu.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Marta K.

 
09:00
55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Kamila K.

55 min

ZUMBA

ZASTĘPSTWO

ZASTĘPSTWO

55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Asia T.

ZASTĘPSTWO

55 min

JOGA

Natalia G.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA

ZASTĘPSTWO

ZASTĘPSTWO

   
09:30  
55 min

TBC

Kamila N.

55 min

TBC

Marta K.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Kamila N.

55 min

PILATES

Natalia Łu.

55 min

PILATES

Marta K.

25 min

30' TABATA

Anna F.

10:00  
55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

55 min

FIT 9 M

Marta G.

55 min

AKTYWNY SENIOR

Agnieszka G.

   
25 min

30' BRZUCH

Anna F.

10:15          
55 min

ROWERY S

Marcin Och.

55 min

ROWERY T

Adam St.

10:30          
55 min

TBC

Marta K.

55 min

POWER BAR

Anna F.

11:00
55 min

DLA MAM

Kasia S.

 
55 min

DLA MAM

Marta G.

 
55 min

DLA MAM

Marta G.

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

 
11:15          
55 min

ROWERY S

Marcin Och.

55 min

ROWERY T

Adam St.

11:30          
55 min

BRZUCH+STRETCH

Marta K.

55 min

STRETCHING

Anna F.

12:00          
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Anatolij Cz.

 
17:00  
25 min

30' POŚLADKI

Kamila N.

25 min

30' BRZUCH

Adrian C.

   
55 min

ZUMBA

Kasia J.

 
17:30
55 min

SHAPE

Natalia Łu.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Kamila N.

55 min

TABATA TRAINING

Adrian C.

 
55 min

TBC

Anna F.

 
55 min

SALSATION

Arek S.

18:00
55 min

JOGA

Kamila K.

55 min

TBC

Marta G.

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Marta K.

 
55 min

FIT BALL

Kasia J.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Anatolij Cz.

18:30
55 min

TBC

Natalia Łu.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila N.

55 min

ROWERY S

Marcin Och.

55 min

TBC

Kamila N.

55 min

PŁASKI BRZUCH

Anna F.

 
55 min

POWER BAR

Magda Kr.

   
55 min

TBC

Adrian C.

 
55 min

ROWERY S

Edyta M.

 
19:00
55 min

TABATA BRZUCH

Adrian C.

55 min

PUPOMANIA

Roman Z.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Anatolij Cz.

55 min

SHAPE

Marta K.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia J.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Kasia J.

55 min

JOGA

Anatolij Cz.

19:15
55 min

ROWERY S

Iwona B.

55 min

ROWERY

Edyta M.

 
55 min

ROWERY

Iwona B.

     
19:30
55 min

ZUMBA

Joanna Sk.

ZASTĘPSTWO

55 min

ZUMBA

ZASTĘPSTWO

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY S

Marcin Och.

55 min

INTERWAŁ

Kamila N.

55 min

POWER BAR

Anna F.

 
55 min

BRZUCH+STRETCH

Magda Kr.

   
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Adrian C.

 
55 min

ROWERY S

Edyta M.

 
20:00
55 min

POWER BAR

Adrian C.

55 min

TABATA TRAINING

Roman Z.

 
55 min

LATINO

Natalia Z.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Kasia J.

   
20:15
55 min

ROWERY S

Iwona B.

55 min

ROWERY

Edyta M.

 
55 min

ROWERY

Iwona B.

     
20:30
55 min

PILATES

Natalia Łu.

 
55 min

POWER BAR

Magda Kr.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila N.

55 min

TABATA TRAINING

Roman Z.

   
 
55 min

ZUMBA

Patrycja G.

ZASTĘPSTWO

   
21:00
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Adrian C.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Roman Z.

 
55 min

STRETCHING

Natalia Z.

     
21:30    
55 min

BRZUCH+STRETCH

Magda Kr.

 
25 min

30' POŚLADKI

Roman Z.

   
← →